Bambu Lab
Bambu Lab Spulenhalter - A1 mini
Item number 300467
EUR 5.00
*
Content
1 piece
Ready for shipping, delivery in 48h
* Excl. VAT excl. Shipping
Overview
The Spool holder used in A1 mini is attached to the Z-axis column and is compatible with most commonly used filament spools.
Compatibility
A1 mini
In the Box
Spool Holder *1
| Materials | Plastic | Color | Grey |
| Package size | 120*80*65 mm | Package weight | 100 g |
| Technical characteristic | Value |
|---|---|
| Item ID | 858 |
| Condition | New |
| Age rating | 3 and older |
| Variation ID | FAC019 |
| Model | 300467 |
| Manufacturer | Bambu Lab |
| Manufacturing country | China |
| Content | 1 piece |
| Weight | 120 g |
| Net weight | 100 g |
| Dimensions | 120×80×65mm |
| Customs tariff number | 84859000 |
Item reviews
()
5
4
3
2
1
Loading reviews...
Do you really want to delete?
Delete review
Diese Produkte könnten ebenfalls interessant für Sie sein!
purefil PETG perlhellgrau 1kg 1.75mm Refill, Color: Pearl light grey RAL 9022, Spool type: Refill, weight: 1kg
€16.81 *
1000 gram | €16.81 / kilogram
* Excl. VAT
excl.
Shipping
purefil PETG rot transparent 1 kg 1.75 mm Refill, Color: Red transparent, Spool type: Refill, weight: 1kg
€16.81 *
1000 gram | €16.81 / kilogram
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Special offer
purefil PETG tiefschwarz 1kg 1.75mm, Color: Jet black RAL 9005
€18.29 *
1000 gram | €18.29 / kilogram
* Excl. VAT
excl.
Shipping